Games of Westeros VII Facebook Twitter

  • Oscar Lemming

    Aeldari - Västerås Wargaming

    • 5
    • 39 / 32 / 32 / 36 / 29
    • 168
  • Johan Norrman

    Adeptus Astartes - 6ROC

    • 5
    • 28 / 30 / 36 / 35 / 28
    • 157
  • Erik Wrisemo

    Adeptus Custodes - MonoClub

    • 5
    • 30 / 28 / 27 / 31 / 32
    • 148
  • Menelik Eriksson

    Forces of the Hive Mind -

    • 4
    • 39 / 35 / 37 / 27 / 38
    • 176
  • Jonatan Holm

    Imperium - Go Go Harambe Rangers

    • 4
    • 37 / 33 / 31 / 34 / 28
    • 163
  • Robin Kinnunen

    Imperium - KiB

    • 4
    • 23 / 35 / 31 / 35 / 34
    • 158
  • Walle El-Hage

    Chaos Space Marines - Praetorian wargaming

    • 4
    • 37 / 13 / 33 / 33 / 35
    • 151
  • Rickard Nilsson

    Cult Mechanicus -

    • 4
    • 36 / 28 / 37 / 24 / 23
    • 148
  • Kim Rasmusson

    Imperium - Go Go Harambe Rangers

    • 4
    • 20 / 36 / 33 / 26 / 32
    • 147
  • Rasmus Haglund

    Imperium - Västerås Wargaming

    • 4
    • 18 / 25 / 30 / 35 / 37
    • 145
  • Mathias Lyngarth

    Aeldari - RT

    • 4
    • 23 / 27 / 34 / 29 / 31
    • 144
  • Tom Batsford

    Adeptus Astartes - Chaps Meta

    • 4
    • 25 / 35 / 29 / 30 / 21
    • 140
  • Daniel Tercha

    Chaos - 6ROC

    • 4
    • 19 / 30 / 24 / 24 / 34
    • 131
  • Johan Nicolaisen

    Adeptus Astartes - Märsta Figurspel

    • 4
    • 29 / 27 / 16 / 30 / 28
    • 130
  • Jonny Eklund

    Chaos - Märsta Figurspel

    • 4
    • 28 / 25 / 26 / 20 / 28
    • 127
  • Joakim Rosenkvist

    Drukhari -

    • 4
    • 20 / 25 / 28 / 27 / 21
    • 121
  • Oscar Miranda

    Chaos - Gothenburg Tabeltop Gamers

    • 4
    • 22 / 22 / 23 / 22 / 27
    • 116
  • Simon Gulve

    T'au Empire - Rogue Trader

    • 3.5
    • 14 / 31 / 35 / 32 / 23
    • 135
  • Pontus Lindholm

    Forces of the Hive Mind - 6ROC

    • 3.5
    • 31 / 28 / 18 / 32 / 23
    • 132
  • Anders Arodén

    Imperium - Atlantis

    • 3.5
    • 24 / 28 / 17 / 23 / 35
    • 127
  • Anton Wilson

    Imperium - Västerås Wargaming

    • 3
    • 39 / 29 / 34 / 22 / 33
    • 157
  • Andreas Berglund

    Imperium - Västerås Wargaming

    • 3
    • 34 / 38 / 27 / 34 / 17
    • 150
  • Tomas Christensson

    Imperium - Go Go Harambe Rangers

    • 3
    • 33 / 36 / 22 / 36 / 22
    • 149
  • Christian Stenmark

    Chaos - Västerås Wargaming

    • 3
    • 39 / 25 / 23 / 30 / 25
    • 142
  • Anders Palm

    Astra Militarum - Västerås Wargaming

    • 3
    • 25 / 30 / 33 / 29 / 23
    • 140
  • David Lundqvist

    Ultramarines - Rogue Trader

    • 3
    • 19 / 35 / 20 / 35 / 30
    • 139
  • Matteo Altobelli

    Freebooterz - Gothenburg Tabletop Gaming

    • 3
    • 37 / 18 / 31 / 27 / 25
    • 138
  • Stefan Norberg

    Imperium - Borlänge/Sandviken

    • 3
    • 32 / 22 / 26 / 23 / 35
    • 138
  • Mikael Christensson

    Forces of the Hive Mind - Go Go Harambe Rangers

    • 3
    • 19 / 17 / 32 / 33 / 34
    • 135
  • Tobias Rundström

    Imperium - Atlantis

    • 3
    • 31 / 19 / 35 / 23 / 25
    • 133
  • Robert Svensson

    Chaos - SQSM

    • 3
    • 17 / 33 / 31 / 18 / 30
    • 129
  • Pedram Suneskog

    Drukhari - Wermland Dice Warriors

    • 3
    • 32 / 37 / 29 / 17 / 13
    • 128
  • Martin Hultgren

    Freebooterz - LBK

    • 3
    • 33 / 25 / 9 / 19 / 41
    • 127
  • Fredrik Bjurehov

    T'au Empire - 6ROC

    • 3
    • 32 / 31 / 15 / 34 / 14
    • 126
  • Marcus Bjering

    Drukhari - Drakens öga

    • 3
    • 29 / 26 / 16 / 28 / 26
    • 125
  • Oscar Fridebo

    Chaos - Gothenburg Tabletop Gaming

    • 3
    • 14 / 29 / 17 / 35 / 29
    • 124
  • Roman Ustuantsev

    Imperium - Rogue Trader Stockholm

    • 3
    • 7 / 28 / 19 / 36 / 34
    • 124
  • Joel Nero

    Nurgle - LBK

    • 3
    • 32 / 18 / 6 / 30 / 37
    • 123
  • Jacob Holmström

    Forces of the Hive Mind - Märsta Figurspel

    • 3
    • 25 / 19 / 24 / 36 / 18
    • 122
  • Magnus Andersson

    Imperium - GAST

    • 3
    • 32 / 23 / 17 / 22 / 24
    • 118
  • Erik Åhs

    Orks - Ost, Krig, Död

    • 3
    • 18 / 23 / 20 / 29 / 28
    • 118
  • Henrik Lampén

    Imperium - RT

    • 3
    • 21 / 30 / 16 / 31 / 19
    • 117
  • Jesper Becker

    T'au Empire -

    • 3
    • 24 / 28 / 26 / 22 / 16
    • 116
  • Christofer Olvosnköldhe

    Astra Militarum - Wermland Dice Warriors

    • 3
    • 30 / 27 / 20 / 20 / 18
    • 115
  • John Scott

    Genestealer Cult - Rogue Trader

    • 3
    • 20 / 11 / 19 / 30 / 32
    • 112
  • Niklas Zetterberg

    Space Wolves -

    • 3
    • 7 / 20 / 27 / 24 / 32
    • 110
  • Johan Broman

    Knights Renegades - Flaming dolphin

    • 3
    • 12 / 34 / 34 / 25
    • 105
  • Fredrik Lövinger

    Adeptus Custodes -

    • 3
    • 16 / 24 / 29 / 26 / 8
    • 103
  • Joel Brantedal

    Iron Hands - Wermland Dice Warriors

    • 3
    • 12 / 23 / 19 / 29 / 16
    • 99
  • Ola Persson

    Drukhari - Västerås Wargaming

    • 2.5
    • 33 / 11 / 21 / 26 / 33
    • 124
  • Gabriel norrström

    White Scars -

    • 2.5
    • 28 / 22 / 17 / 26 / 24
    • 117
  • Marc Helmisaari

    Imperium - House Party Gone Wrong

    • 2.5
    • 28 / 19 / 17 / 22 / 30
    • 116
  • Stefan Viterstedt

    Drukhari - Inga tärningar ingen kaka

    • 2
    • 30 / 37 / 24 / 24 / 26
    • 141
  • Daniel Hesselberg

    Bad Moons - RT

    • 2
    • 36 / 23 / 39 / 14 / 27
    • 139
  • Christian Olofsson

    Chaos - 6ROC

    • 2
    • 27 / 36 / 13 / 37 / 22
    • 135
  • David Klang

    Chaos - LBK

    • 2
    • 31 / 41 / 16 / 21 / 24
    • 133
  • Jacob Scott

    Necrons - Rogue Trader

    • 2
    • 23 / 25 / 33 / 22 / 22
    • 125
  • Anton Hansson

    Chaos Space Marines - Drakens öga

    • 2
    • 29 / 33 / 23 / 20 / 19
    • 124
  • Staffan Thoren

    Drukhari -

    • 2
    • 38 / 12 / 20 / 21 / 32
    • 123
  • David Skoglund

    Orks -

    • 2
    • 18 / 31 / 19 / 34 / 20
    • 122
  • Mike karlsson

    Necrons -

    • 2
    • 16 / 29 / 33 / 22 / 22
    • 122
  • Peter Ericson

    Chaos Space Marines -

    • 2
    • 24 / 14 / 10 / 38 / 35
    • 121
  • Kristoffer Gustafsson

    Genestealer Cult -

    • 2
    • 20 / 38 / 17 / 11 / 32
    • 118
  • Max Elmgren

    Grey Knights - Spelföreningen Spelemännen

    • 2
    • 29 / 21 / 13 / 27 / 27
    • 117
  • Marcus Ekerheim

    Imperium - Drakens öga

    • 2
    • 23 / 15 / 32 / 27 / 20
    • 117
  • Lucas Redberg

    Adeptus Custodes - Västerås Wargaming

    • 2
    • 30 / 21 / 28 / 17 / 20
    • 116
  • Johannes Wadin

    Necrons - Ost, Krig, Död

    • 2
    • 28 / 24 / 23 / 12 / 27
    • 114
  • Axel Wahlqvist

    Imperium - Gothenburg Tabletop Gaming

    • 2
    • 19 / 20 / 23 / 28 / 24
    • 114
  • Markus Fridolfsson

    Imperium - LBK

    • 2
    • 29 / 18 / 31 / 15 / 20
    • 113
  • Erik Damborg

    Necrons - LBK

    • 2
    • 18 / 20 / 30 / 14 / 28
    • 110
  • Serge Pilossian

    Asuryani - Drakens öga

    • 2
    • 32 / 9 / 29 / 19 / 18
    • 107
  • Kim Blixt

    Black Legion - KiB

    • 2
    • 29 / 11 / 19 / 11 / 33
    • 103
  • Niklas Belvén

    Asuryani - Sthlm Servoskulls

    • 2
    • 9 / 12 / 20 / 35 / 22
    • 98
  • Sebastian Magnusson

    T'au Empire -

    • 2
    • 14 / 17 / 28 / 25 / 12
    • 96
  • Johan Gustafsson

    Ultramarines -

    • 2
    • 16 / 14 / 9 / 30 / 27
    • 96
  • Robert Tholin

    Ultramarines -

    • 2
    • 20 / 7 / 20 / 27 / 21
    • 95
  • Fredrik Norrström

    Tyranids -

    • 2
    • 10 / 28 / 28 / 19 / 9
    • 94
  • Carl Asplund

    Imperium -

    • 2
    • 16 / 35 / 25 / 11 / 6
    • 93
  • Emil Gustafsson

    Orks -

    • 2
    • 35 / 8 / 11 / 17 / 21
    • 92
  • Alexander Nelson

    Imperium - Flaming dolphin

    • 2
    • 15 / 29 / 29 / 18
    • 91
  • Mattias Hägglund

    Imperium -

    • 2
    • 12 / 8 / 20 / 16 / 26
    • 82
  • Erik Sjögren

    Imperium - Rätt ska vara rätt för bövelen

    • 2
    • 31 / 27 / 0
    • 58
  • Stefan Brodd

    Drukhari - Gothenburg Tabletop Gaming

    • 1.5
    • 22 / 22 / 25 / 22 / 30
    • 121
  • Niklas Malmborg

    Genestealer Cult -

    • 1.5
    • 21 / 25 / 18 / 22 / 21
    • 107
  • Victor Nielsen

    Cult Mechanicus - Gothenburg Tabletop Gaming

    • 1.5
    • 11 / 16 / 16 / 11 / 23
    • 77
  • Reine Allstadius

    Raven Guard - SQSM

    • 1.5
    • 19 / 9 / 16 / 21 / 11
    • 76
  • Viktor Anterow

    Genestealer Cult - Wermland Dice Warriors

    • 1
    • 19 / 30 / 14 / 25 / 26
    • 114
  • Johan Lehrmark

    Imperium -

    • 1
    • 30 / 15 / 16 / 28 / 23
    • 112
  • Isak Stenvall

    Hive Fleet Kraken - Tabletop Gladiators

    • 1
    • 16 / 23 / 22 / 31 / 14
    • 106
  • Emanuel Pettersson

    Astra Militarum -

    • 1
    • 26 / 15 / 27 / 19 / 17
    • 104
  • Fredrik Karlsson

    Imperium - Pööbeln

    • 1
    • 26 / 21 / 13 / 17 / 26
    • 103
  • Rolf Lust

    Thousand Sons - ADA

    • 1
    • 8 / 39 / 12 / 22 / 21
    • 102
  • Tim Pettersson

    T'au Sept - Drakens öga

    • 1
    • 21 / 23 / 15 / 18 / 18
    • 95
  • Alexander Anrèn

    Necrons - Pööbeln

    • 1
    • 9 / 21 / 29 / 24 / 10
    • 93
  • Andreas Eriksson

    Imperium - Flaming Dolphins

    • 1
    • 21 / 30 / 19 / 22
    • 92
  • Sebastian Johansson

    Imperium - Västerås Wargaming

    • 1
    • 30 / 11 / 12 / 11 / 23
    • 87
  • Victor Carl August Sjöberg

    World Eaters -

    • 1
    • 14 / 16 / 25 / 13 / 19
    • 87
  • Fredrik Saarela

    Space Wolves -

    • 1
    • 7 / 18 / 19 / 17 / 20
    • 81
  • David Hovdell

    Adepta Sororitas - Drakens öga

    • 1
    • 13 / 21 / 17 / 8 / 20
    • 79
  • Anders Falk

    Orks -

    • 1
    • 15 / 7 / 14 / 20 / 11
    • 67
  • Mats Sonesson

    T'au Empire - For the greater good!

    • 0
    • 18 / 16 / 22 / 14 / 18
    • 88
  • Stefan Lundin

    Space Wolves - SQSM

    • 0
    • 13 / 17 / 20 / 6 / 15
    • 71
  • Timo Kuisma

    T'au Sept -

    • 0
    • 21 / 15 / 21
    • 57
  • Patrik Strömma

    Chaos - Västerås Wargaming

    • 0
    • 11
    • 11